Hledej

Seznam firem

SEZNAM FIREM
    Výrobci, dovozci, dodavatelé
        Zálivky a těsnění spár

Hledat firmu ve vybrané sekci:

Hledat v celém seznamu firem:
[A] [B] [C] [Č] [D] [Ď] [E] [F] [G] [H] [I] [J] [K] [L] [M] [N] [O] [P] [Q] [R] [Ř] [S] [Š] [T] [Ť] [U] [V] [W] [X] [Y] [Z] [Ž]

Zálivky a těsnění spár

Nalezeno 22 firem.  (Seřazeno podle míry poskytnutých informací.)

1 | 2

Firmy s rozšířenými informacemi:


Atemit - průmyslové podlahy  (100%) www
602 00, Brno, Galandauerova 10
tel. 604 269 291, fax: 541 241 567, atemit@atemit.cz
AZ STAVIVA s.r.o.  (100%) www
250 63, Mírovice č. 38, Třeboratická
tel. 283 930 686, fax: 283 931 130, info@azstaviva.cz
BIGUMA BOHEMIA, s.r.o.  (100%) www
690 02, Břeclav, Bratislavská 2808
tel. 519325355, fax: 519326477, bohemia@biguma.cz
Fosroc Vertitech s.r.o.  (100%) www
190 00, Praha 9, Pod Pekárnami 338/12
tel. 283 893 533, fax: 284 816 112, fosroc@fosroc.cz
MC-Bauchemie s.r.o.  (100%) www
267 53, Žebrák, okr. Beroun, Skandinávská 990
tel. +420 311 545 155, fax: +420 311 537 118, tomas.plicka@mc-bauchemie.cz
Panbex s.r.o.  (100%) www
664 42, Brno - Modřice, U Dálnice 1
tel. 547 242 077, fax: 547 242 076, panbex@panbex.cz
RENTAL BOHEMIA s r.o.  (100%) www
700 30, Ostrava-Zábřeh, Závodní 91/1245
tel. 596 783 604, fax: 596 783 604, rentalbohemia@rentalbohemia.cz
s.N.E.T.spol.s.r.o.  (100%) www
362 11, Karlovy Vary, Jenišov 14
tel. 353564171, fax: 353560101, snet.eko@iol.cz

Firmy s www adresou nebo poznámkami k činnostem:


DRIZORO CZ s.r.o.  (66%)
687 54, Bánov, Bánov 98
tel. 572 635 052, fax: 572 635 052, info@drizoro-cz.cz
Firesta-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s.  (66%)
602 00, Brno, Mlýnská 68
tel. 543 532 230, fax: 543 532 232, firesta@firesta.cz
PREMIX spol. s r.o.  (66%)
277 11, Neratovice, Libiš 1
tel. 315 688 264, fax: 284 818 961, info@premix.cz
Sika CZ s.r.o.  (66%) www
624 00, Brno, Bystrcká 36
tel. 546 422 464, fax: 546 422 400, sika@cz.sika.com

Firmy se základními informacemi:


Avenarius Agro  (33%)
613 00, Brno, Bieblova 14
tel. 602 295 289, fax: 548 524 204, avenarex@centrum.cz
Capro spol. s r.o.  (33%)
370 01, České Budějovice, Rudolfovská 103
tel. 605247410, fax: 387311521, info@caprocb.cz
CORTEC Czech, s.r.o.  (33%)
616 00, Brno, Makovského nám. 2
tel. 545 234 595, info@cortecczech.cz
INSKY spol. s r.o.  (33%)
400 07, Ústí nad Labem, Nový Svět 100
tel. 475 258 031, fax: 475 258 032, novak@insky.cz
IRO - Ing. Ivan Robenek  (33%)
742 83, Klimkovice, Polní 334
tel. 556 420 753, fax: 556 420 753, itc.iro@tiscali.cz
K&L Profi s.r.o.  (33%)
43801, Žatec, Lounská 2402
tel. 415210730, fax: 415210731, klprofi@klprofi.cz
Lena Chemical s.r.o.  (33%)
785 01, Šternberk, Uničovská 68
tel. +420 585 012 714, fax: +420 585 012 739, kubicek@lenachemical.com
Minova Bohemia s.r.o.  (33%)
716 03, Ostrava-Radvanice, Lihovarská 10
tel. +420 596 232 801, fax: +420 596 232 994, minova@minova.cz
- zobrazit další nalezené záznamy -
1 | 2
- nahoru -
ISSN 1213-6395 | Tiráž | RSS © 2000-2008 MOSTY.CZ, vyrobil: nexum Trilog
Provozováno na ssystému ActiveWeb - publikační systém